Održano u streljani za vazdušno oružje „ Dom „MZ  Donje Luge u organizaciji Streljačkog saveza opštine Berane na kojem je učestvovalo 81 takmičar i takmičarka  iz tri streljačka kluba : Streljačkog kluba „ Berane „ , Streljačkog kluba „ Donje Luge „ i Streljačkog kluba „ Jastreb“  Berane . Streljana ima 10 ( deset ) streljačkih mjesta , gađalo se u papirne mete .
Takmičenje je otvorio savjetnik za školski sport Vladimir Asanović. Takmičenje je proteklo u fer i korektnom nadmetanju bez ikakvih primjedbi u skladu sa pravilnikom takmičenja Streljačkog saveza Crne Gore a na kraju takmičenja predstavnik  sekreterijata za sport , kulturu , omladinu i saradnju sa NVO opštine Berane Asanović Vladimir je uručio medalje i diplome najboljim takmičarima .
                                                           REZULTATI :
PIONIRKE SJEDEĆI SA NASLONA DO 12 GODINA
1.Jukić Ksenija 195 (opštinski rekord )
1.Balević Mina 195 (opštinski rekord )
3.Cimbaljević Nađa 184
4.Kljajić Teodora 176
5.Šestović Nikolina 172
6.Dabetić Nikolina 169
7.Celić Irina  161
8.Šestović Ljiljana 160

PIONIRI SJEDEĆI SA NASLONA DO 12 GODINA
1.Jukić Andrija 185
2.Radojević Tadija 182
3.Stefanović Andrej 180
4.Bašić Jovan 176
5.Obadović Viktor 171
6.Cimbaljević Luka 171
7.Radojević Dimitrije 170
8.Šestović Matija 168
9.Pešić Ognjen 161
10.Kočan Dani 160
11.Šukurica Tarik 159
12.Celić Milan 149
13. Kočan Daris 139
14.Šukurica Kenan 136
15.Spalević Aleksa 111

PIONIRKE STOJEĆI
1.Bašić Nada 173
2.Šćekić Dubravka 160
3.Balević Mina 136

PIONIRI STOJEĆI
1.Obadović Andrija 181 ( opštinski rekord )
2.Dević Novak 175 ( bolja zadnja serija )
3.Labudović Mileta 175
4.Ralević Danilo 173
5.Šćekić Simo 169
6.Dević Miljan 163
7,Babović Radovan 160
8.Ralević Luka 158
9.Spalević Ilija 148
10.Babović Stefan 142
11.Bogavac Radivoje 109

KADETKINJE
1.Rovčanin Marija 351
2.Dabetić Beba 350
3.Bašić Nada 345
4.Šoškić Jovana 342
5.Ralević Milena 336
6.Jevrić Lidija 335
7.Bubanja Milica 327
8.Džudović Milka 319
9.Šćekić Dubravka 313

KADETI
1.Obadović Andrija 353
2.Dević Novak 349
3.Labudović Mileta 344
4.Ralević Danilo 337
5.Šćekić Simo 326
6.Radević Boban 321
7.Dević Miljan 320
8.Babović Radovan 319
9.Ćeman Medit 312
10.Rastoder Ahmedin 296

JUNIORKE
1.Rovčanin Marija 351
2.Dabetić Beba 350
3.Dabetić Sanja 345
4.Šoškić Jovana 342
5.Ralević Milena 336
6.Jevrić Lidija 335
7.Šćekić Ana 329
8.Bubanja Milica 327
9.Džudović Milka 319

JUNIORI
1.Obradović Nemanja 368 ( opštinski rekord )
2.Paunović Lazar 344
3.Bašić Aleksandar 331

SENIORKE
1.Dabetić Sanja 345
2.Šćekić Ana 329
3.Bubanja Milica 327
SENIORI PUŠKA
1.Obradović Nemanja 368 ( opštinski rekord )
2.Obadović Željko 367
3.Božović Željko 357
4.Paunović Lazar 344
5.Radević Milić 337
6. Bašić Aleksandar 331

SENIORI PIŠTOLJ
1.Obadović Željko 355
2.Božović Željko 335
3.Drobnjak Ratko 297 ( bolja zadnja serija )
4.Aković Miljan 297

REZULTATI EKIPNO :   PIONIRI STOJEĆI
1. SK „ Jastreb „ Berane – 523 ( opštinski rekord )
2. SK „ Donje Luge „ Berane – 513
3. SK „ Berane „ Berane – 466
KADETKINJE
1. SK „ Donje Luge „ Berane – 1046
2. SK „ Berane „ Berane – 1013
KADETI
1. SK „ Jastreb „ Berane – 1016
2. SK „ Donje Luge „ Berane – 1013
3. SK „ Berane „ Berane – 952
JUNIORKE
1. SK „ Donje Luge „ Berane – 1046
2. SK „ Berane „ Berane – 1013
JUNIORI
1. SK „ Donje Luge „ Berane – 1043
2. SK „ Berane „ Berane – 952
SENIORKE
1. SK „ Donje Luge „ Berane – 1001
SENIORI PUŠKA
1. SK „ Berane „ Berane – 1061
2. SK „ Donje Luge „ Berane – 1043
SENIORI PIŠTOLJ
1. SK „ Berane „ Berane – 987

print