Rješenje  o slobodnom pristupu informacijama Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama Borislav Ćulafić

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama MANS

Rješenje o slobonom pristupu informacijama -Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama – Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama- Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama-Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama  -Centar kreativnih vještina

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama  – NVO Institut Alternativa

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama  – MANS

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama  – MANS

Rješenje o slobodnom pristupu informacijama – MAHC

Rješenje Centar za gradjansko obrazovanje

Rješenje Institut Alternativa

Rješenje MANS

Rješenje o slobodnom pristupu informacija-MANS

Rješenje Institut Alternativa

Rješenje o slobodnom pristupu informacija-Goran Bojović

Rješenje -1227

Rješenje o izvrsenju – Sekreterijat za opstu upravu i drustvene djelatnosti 519-1

Rješenje -Ugljesa Vlahovic 395

Rješenje- Vlahović Uglješa 126

Rješenje-Centar za gradjansko obrazovanje

Rješenje-Čukić Miroslav 57-1

Rješenje-NVO Mans

Rješenje-Ugljesa Vlahovic

Rješenje-Vesko Knezevic 377-1

Rješenje-Vesko Knezevic 426

Rješenje-Vesko Knezevic187-1

Rješenje-Vlahović Uglješa 127

Rješenje-Kočan Edin 1636-1

Rješenje – Kočan Edin 1689-1

Rješenje – Kočan Edin 1703-1

Rješenje -Kočan Edin 1674-1

Rješenje- Kočan Edin 1692-1

Rješenje -Kočan Edin 1693-1

Rješenje -Kočan Edin 1696-1

Rješenje -Kočan Edin 1697-1

Rješenje -Kočan Edin 1698-1

Rješenje -Kočan Edin 1700-1

Rješenje Kočan Edin 1701-1

Rješenje-Kočan Edin 1635-1

Rješenje-Kočan Edin 1637-1

Rješenje-Kočan Edin 1638-1

Rješenje-Kočan Edin 1639-1

Rješenje-Kočan Edin 1640-1

Rješenje-Kočan Edin 1641-1

Rješenje-Kočan Edin 1643-1

Rješenje-Kočan Edin 1672-1

Rješenje-Kočan Edin 1675-1

Rješenje-Kočan Edin 1676-1

Rješenje-Kočan Edin 1677-1

Rješenje-Kočan Edin 1678-1

Rješenje-Kočan Edin 1679-1

Rješenje-Kočan Edin 1680-1

Rješenje-Kočan Edin 1685-1

Rješenje-Kočan Edin 1686-1

Rješenje-Kočan Edin 1687-1

Rješenje-Kočan Edin 1690-1

Rješenje-Kočan Edin 1694-1

Rješenje-Kočan Edin 1695-1

Rješenje-Kočan Edin 1699-1

Rješenje-Kočan Edin 1704-1

Rješenje-Kočan Edin 1705-1

Rješenje-Kočan Edin 1988-1

Rješenje-Kočan Edin1643-1

Rješenje-Kočan Edin1669-1

Rješenje-Kočan Edin1681-1

Rješenje-Kočan Edin1682-1

Rješenje-Kočan Edin1683-1

Rješenje-Kočan Edin1684-1

Rješenje-Kočan Edina 1691-1

Rješenje-Kočan Edina 1702-1

Zaključak -Kočan Edin 145-1

Zaključak-Edin Kočan149-1

Zaključak-Kočan Edin 144-1

Zaključak-Kočan Edin 146-1

Zaključak-Kočan Edin 147-1

Zaključak-Kočan Edin 148-1

Zaključak-Kočan Edin 150-1

Zaključak-Kočan Edin 151-1

 

Sekretarijat za opštu upravu i društvene djelatnosti

  • Danijela Marković Sekretar Sekretarijata
  • Rodoljub Bućković Pomoćnik sekretara Sekretarijata
  • Račić Lidija Predsjednik Komisije za žalbe
  • Cikotić Sabeheta Samostalni savjetnik I za socijalnu i dječiju zaštitu
  • Senić Ana Samostalni savjetnik II za socijalnu i dječiju zaštitu
  • Brakočević Cmiljana Samostalni savjetnik I – za boračko invalidsku- zaštitu
  • Petrić Saša Samostalni savjetnik I –za planove odbrane i zaštite iz nadležnosti Opštine
  • Babić Mirjana Samostalni savjetnik I za javne nabavke
  • Došljak Ana Samostalni savjetnik I za javne nabavke
  • Vojinović Dragana Samostalni  savjetnik I za javne nabavke
  • Mišović Marko Samostalni savjetnik III za javne nabavke
  • Račić Milica Samostalni savjetnik III za javne nabavke
  • Jovančević Jelena Samostalni savjetnik III za obrazovanje i informisanje
  • Zečević Milosava Savjetnik I za poslove  javnih ustanova
  • Mijović Ljubinka Savjetnik I za raseljena lica i Rome
  • Bubanja Vanja Samostalni Savjetnik I za unapređenje položaja ranjivih grupa
  • Šćepović Vesna Samostalni savjetnik I za kadrovsku evidenciju
  • Veljić Milijana Samostalni savjetnik I za kadrovsku evidenciju
  • Mirčić Tihomir Savjetnik III za kadrovsku evidenciju
  • Lekić Ljiljana Samostalni savjetnik I za prevenciju narkomanije
  • Đurišić Bosiljka Savjetnik I za prevenciju i suzbijanje narkomanije
  • Ramusović Elvis Savjetnik I za prevenciju i suzbijanje narkomanije
  • Međedović Fatima Samostalni referent za rodnu ravnopravnost
  • Stojanović Olja Samostalni referent za rodnu ravnopravnost
  • Bulatović Ivanka Samostalni referent – matičar
  • Filipović Marijana Samostalni referent – matičar
  • Obadović Radmila Samostalni referent – matičar
  • Ralević Nastimir Samostalni referent – matičar
  • Kalić Seniha Samostalni referent – matičar
  • Mujović Svetozar Samostalni referent – matičar na Polici
  • Božović Dragan Samostalni referent – matičar u Lubnicama

 

 

Sekretarijat za finansije i ekonomski razvoj

  • Radošević Bojan, Sekretar Sekretarijata
  • Stojanović Ivana, Šef Odjeljenja za finansije
  • Kastratović Dalibor, Samostalni savjetnik I – za budžet i trezor
  • Knežević Olivera, Samostalni savjetnik I – Interni kontrolor
  • Lutovac Milo, Samostalni savjetnik I – za obračun i isplatu zarada i poslove blagajne
  • Babović Borislavka, Savjetnik I – za trezorsko poslovanje
  • Mitrović Dragana, Samostalni referent – tehnički sekretar
  • Šćekić Duško, Samostalni referent-za bazu podataka
  • Labović Vidak, Samostalni savjetnik I – za preduzetništvo
  • Milošević Sanja, Samostalni savjetnik I – za preduzetništvo
  • Delević Dragana, Samostalni savjetnik I – za preduzetništvo
  • Stijović Srđan, Savjetnik I – za mala i srednja preduzeća
  • Stijović Mladen, Samostalni savjetnik I – za pravne poslove

 

Sekretarijat za planiranje i uređenje prostora

  • Mileta Šekularac    – v.d. pomoćnik sekretara
  • Lutovac Branislav    –  sam. savjetnik I
  • Milošević Dragić    –  sam. savjetnik I za uređenje prostora 
  • Tomčić Željko         –  sam. savjetnik III za ekonomska pitanja
  • Đurašković Nada    –  sam. referent  I
  • Osmajlić Milica     – sam. savjetnik III

 

Sekretarijat za komunalno-stambene poslove i saobraćaj

  • Kastratović Miloš VD Sekretar
  • Popović Vučić  Samostalni savjetnik I za ekonomska pitanja
  • Deletić Gina Samostalni savjetnik I za komunalno-stambene poslove
  • Šarić Miloš Samostalni savjetnik I za upravno pravne poslove
  • Mališić Darko Samostalni savjetnik I za saobraćaj
  • Ćorac Radomir Savjetnik I za saobraćaj
  • Došljak Jovan Savjetnik III za vođenje registra

 

Sekretarijat za poljoprivredu, turizam, vodoprivredu i zaštitu životne sredine

  • Premović Božo Sekretar Sekretarijata
  • Orović Danko Pomoćnik sekretara
  • Marković Ilija Šef odjeljenja za poljop.i vodop.
  • Barjaktarović Rita Šef odjeljenja za zaštitu životne sredine i turizam
  • Lekić Marta samost.savjet. I za upravno pravne poslove
  • Golubović Aleksandar Samost.savjet.I za ratarstvo
  • Lekić Mladen Samost.savjet.I za stočarstvo
  • Lalić Svetlana Samost.savjet.I za vode
  • Martinović Dejan Samost.savjet.I za biljnu proizvodnju
  • Vesković Zoran Samost.savjet.II za unapređenje i zaš.životne sredine
  • Raković Milenko Samost.savjet.III za stočarsku proizvodnju
  • Balević Milica Samost.referent tehnički sekretar
  • Fatić Gordana Savjetnik III za turizam
  • Mihailović Gordana Samost.savjet.III za vođarstvo-biljna proizvodnja
  • Šćekić Ranko Samost.savjet.I za vode

 

Sekretarijat za inspekcijske poslove

  • Dragan Zečević-sekretar
  • Dragana Pešić-pomoćnik
  • Elvir Ramčić-samostalni savjetnik I
  • Vitomir Cimbaljević-komunalni inspektor I
  • Nebojša Rakočević- komunalni inspektor I
  • Puniša Miković- komunalni inspektor I
  • Radoje Babić- komunalni inspektor I
  • Vukman Labović- komunalni inspektor I
  • Šeko Čilović- komunalni inspektor I
  • Branko Ćulafić- komunalni inspektor I
  • Vanja Šekularac- komunalni inspektor III
  • Vladan Cimbaljević-inspektor III za saobraćaj
  • Feko Kasumović-inspektor I za opštinske puteve
  • Snežana Marsenić-inspektor I za opštinske puteve
  • Miodrag Raičević-inspektor I za opštinske puteve
  • Salih Tabaković-inspektor I za opštinske puteve
  • Gorica Golubović-inspektor I za vode
  • Velimir Stanišić-samostalni referent evidentičar
  • Slobodanka Nenadović-samostalni referent za administrativne poslove

 

Sekrtarijat za sport, kulturu, omladinu i saradnju sa NVO

  • Goran Folić sekretar
  • Jelena Božović pomoćnica u sekretarijatu
  • Miško Lutovac samostalni savjetnik I za sport
  • Vladimir Asanović samostalni savjetnik III za razvoj sporta u vaspitno-obrazovnim ustanovama
  • Remzija Ramusović samostalni savjetnik I za saradnju sa NVO
  • Vanja Đuričanin savjetnica III za pravne poslove
  • Dragoje Rajković Savjetnik I za sprovođenje omladinske
  • Marijeta Mojašević savjetnica III za sprovođenje omladinske
  • Aleksandar Jovančević samostalni referent za administrativno tehničke poslove

 

Direkcija za imovinu

  • Ranko Đukić, Direktor Direkcije za imovinu,
  • Veselin Dragojević, Savjetnik za zastupanje,
  • Aleksandar Mijović, Samostalni savjetnik I, ovlašćeno službeno lice za vođenje prvostepenog upravnog postupka,
  • Milosava Paunović, Samostalni savjetnik II za pravne poslove,
  • Vladimir Obradović, Samostalni savjetnik II za pravne poslove,
  • Miroslav Šćekić, Samostalni savjetnik II za opšte poslove,
  • Branko Đukić, Samostalni savjetnik III za ekonomske poslove,
  • Dragan Lekić, Sanostalni referent arhivar – upisničar i
  • Anđa Drljević, Samostalni referent – evidentičar.

 

Uprava za naplatu lokalnih javnih prihoda

  • JANKO STAVLJENIĆ, v.d. DIREKTOR-a
  • SLAVICA IVANOVIĆ, šef Odjeljenja za utvrđivanje lokalnih javnih prihoda
  • DOJČILO MIHAJLOVIĆ, samostalni referent
  • ZORAN BUBANJA, samostalni referent
  • ZVEZDAN PEŠIĆ, šef Odjeljenja za naplatu lokalnih javnih prihoda i inspekcijski nadzor
  • DRAGAN DABETIĆ, samostalni savjetnik I za utvrđivanje poreza na nepokretnosti                
  • SRETEN LEKIĆ, samostalni savjetnik II za utvrđivanje poreza na nepokretnosti
  • MARKO RADEVIĆ, samostalni savjetnik II za utvrđivanje poreza na nepokretnosti             
  • SLOBODANKA MALIŠIĆ, samostalni savjetnik I za utvrđivanje lokalnih javnih prihoda
  • DRAGANA ĐURAŠKOVIĆ, savjetnik I za utvrđivanje lokalnih javnih prihoda
  • SLAĐANA VULEVIĆ, samostalni savjetnik III za utvrđivanje lokalnih javnih prihoda           
  • BILJANA LAKIĆEVIĆ, savjetnik I za naplatu lokalnih javnih prihoda
  • MARINA KIŠ, samostalni savjetnik I za naplatu lokalnih javnih prihoda
  • AMEL ĆEMAN, samostalni savjetnik I za naplatu lokalnih javnih prihoda                           
  • DRAGIĆ BARJAKTAROVIĆ, savjetnik I za inspekcijski nadzor   
  • MALIŠA SPASOVIĆ, savjetnik I za naplatu lokalnih javnih prihoda
  • SLAVKO DELEVIĆ, samostalni referent
  • MARJAN OBADOVIĆ, savjetnik I za naplatu lokalnih javnih prihoda

Komunalna policija

  • Aleksandar Ojdanić – v.d. Načelnika
  • Raičević Danilo – samostalni savjetnik III
  • Marković Milan – savjetnik I za izvršenje
  • Lainović Biljana – samostalni referent-dispečer
  • Ivanović Zorica – samostalni referent, arhivar, evidentičar, upisničar
  • Golubović Milo – samostalni referent za izvrpšenje
  • Kastratović Nebojša – komunalni policajac
  • Lutovac Vladislav – komunalni policajac
  • Božović Anđela – komunalni policajac
  • Trifunović Veselin – komunalni policajac
  • Cimbaljević Bojan – komunalni policajac
  • Popović Danijela – komunalni policajac
  • Bajić Milić – komunalni policajac
  • Joksimović Nikola – komunalni policajac
  • Milanović Đuro – komunalni policajac
  • Ivanović Dejan – komunalni policajac
  • Babović Slavko – komunalni policajac
  • Vešović Igor – komunalni policajac

 

Informacioni centar

  • Branislav Pajković, Direktor,
  • Goran Bojović, Samostalni savjetnik I
  • Mirza Šahinović, Samostalni savjetnik I
  • Ivan Delević, Savjetnik I,
  • Vladimir Šćekić, Sanostalni referent

 

Služba zaštite

  • Bogavac Tihomir – VD Komandir Službe zaštite
  • Korać Milosav – Pomoćnik komandira za operativne poslove
  • Đečević Izet – Savjetnik I – rukovodilac preventivnih poslova
  • Đolević Borislav – Savjetnik I – za održavanje tehnike i opreme
  • Jovančević Miljan – Savjetnik I – za dispečerski centar
  • Vesković Daliborka – Samostalni referent – tehnički sekretar
  • Bojović Ljubiša – Samostalni referent – vatrogasac spasilac-komandir smjene
  • Bašić Dejan – Samostalni referent – vatrogasac spasilac-komandir smjene
  • Bakić Željko – Samostalni referent – vatrogasac spasilac-komandir smjene
  • Došljak Miro – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – komandir smjene
  • Stojanović Vojislav – Samostalni referent – vatrogasac spasilac-komandir smjene
  • Milanović Radoš – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Jašović Darko – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Veljić Miodrag – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Đurišić Novo – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Golubović Darko – Samostalni referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Mihajlović Radovan – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Labudović Veselin – Samostalni referent –  vatrogasac spasilac
  • Ramusović Ramo – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Tijanić Goran – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Zonjić Dejan – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Jovančević Radosav – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Golubović Bojan – Samostalni referent – vatrogasac spasilac
  • Mićović Miodrag – Viši referent – magacioner
  • Veljić Balša – Referent – vatrogasac spasilac – serviser – magacioner
  • Korać Marko – Referent – vatrogasac spasilac – vozač
  • Dabetić Darko – Referent – vatrogasac spasilac
  • Bojović Aleksandar – Referent – vatrogasac spasilac
  • Vukićević Anđelko – Referent – vatrogasac spasilac
  • Dulović Miljan – Referent – vatrogasac spasilac
  • Barjaktarović Vladan – Referent – vatrogasac spasilac- dispečer
  • Šćekić Gavro – Referent – vatrogasac spasilac – dispečer
  • Balević Ivan – Referent – vatrogasac spasilac – dispečer
  • Šćekić Ranka – Viši namještenik
  • Golubović Petar – volonter (prethodno: volonter, pripravnik i rješenje na šest mjeseci)
  • Babović Nikola – volonter (prethodno: volonter, pripravnik i rješenje na šest mjeseci)
  • Radičević Srećko – volonter (prethodno: volonter, pripravnik i rješenje na šest mjeseci)
  • Radošević Ilija – pripravnik
  • Šćekić Milosav – pripravnik
  • Marsenić Stefan – pripravnik

 

Služba za unutrašnju reviziju

  • Dragana Praščević – rukovoditeljka Službe za unutrašnju reviziju;
  • Edita Tabaković – viša unutrašnja revizorka;
  • Nermina Ćeman – viša unutrašnja revizorka;
  • Mirjana Bogavac – starija unutrašnja revizorka;
  • Ivana Golubović – mlađa unutrašnja revizorka i
  • Ivan Radić – mlađi unutrašnji revizor.

 

 

Služba predsjednika Opštine

 

  • Dragoslav Šćekić, predsjednik Opštine
  • Rade Kljajić, potpredsjednik Opštine
  • Jovančević Dubravka, Rukovodilac Službe predsjednika
  • Tomčić Brankica, Savjetnik predsjednika opštine za normativne poslove u Službi predsjednika
  • Joksimović Anđelka, Samostalni referent za administrativne poslove u Službi predsjednika
  • Nikola Urošević, savjetnik I za informisanje u Službi predsjednika
  • Vuksanović Darinka, Samostalni referent – poslovni sekretar predsjednika Opštine u Službi predsjednika
  • Sekulić Ana, Samostalni savjetnik I za protokol i saradnju sa opštinama i gradovima u Službi predsjednika
  • Zečević Irina, samostalni savjetnik III za informisanje u Službi predsjednika
  • Jelena Raković, Samostalni referent – poslovni sekretar potpredsjednika Opštine u Službi predsjednika
  • Nebojša Babović, Šef Biroa za odnose sa javnošću u Službi predsjednika
  • Anđela Vidaković, samostalni savjetnik III za pravne poslove u Službi predsjednika
  • Miomir Vojinović, samostalni savjetnik I za protokol i saradnju sa opštinama i gradovima u Službi predsjednika
  • Zoran Jojić, Samostalni savjetnik predsjednika Opštine za društvene djelatnosti u Službi predsjednika
  • Darko Stojanović, Samostalni savjetnik II za evropske integracije u Službi predsjednika

Služba za zajedničke poslove

  • Danko MartinovićNačelnik Službe za zajedničke poslove
  • Vida IvanovićSamostalni savjetnik II za opšte poslove
  • Milija DobrašinovićSamostalni savjetnik III za opšte poslove
  • Vučeljić Dijana – Samostalni savjetnik III za opšte poslove
  • Tmušić Vladica Samostalni referent-portir
  • Bojičić Milivoje Samostalni referent-vozač
  • Vučinić Zdenka Samostalni referent-arhivar
  • Ćeranić Milivoje Samostalni referent-vozač
  • Šćekić Rajko Samostalni referent-portir
  • Braunović Nerandža Viši namještenik-higijeničarka
  • Obradović Slobodan Samostalni referent-dostavljač
  • Ojdanić Vukica Savjetnik I za upisnik
  • Joksimović PredragSamostalni referent-vozač
  • Golubović Mika Samostalni referent-za fotokopiranje materijala
  • Otović Milinko Samostalni referent-domar
  • Trifunović VladanSavjetnik III za upisnik
  • Džiknić Zorica Referent-kafe kuvarica
  • Ćulafić Vukić Samostalni referent-vozač
  • Gardović Radmila Referent – kafe kuvarica
  • Dašić Zoran Samostalni referent-vozač
  • Došljak Zorica Referent-kafe kuvarica
  • Milošević MilanSamostalni referent-dostavljač
  • Labudović MarijetaSamostalni referent-magacioner
  • Šoškić Dragoslav Samostalni referent-dostavljač
  • Otović Vojin Samostalni referent-dostavljač
  • Trifunović Zoran Samostalni referent-portir
  • Karličić Saša Samostalni referent-evidentičar
  • Dragojević Goran Samostalni referent-vozač
  • Stijović MiletaSamostalni referent-ekonom
  • Vukićević DragoslavSamostalni referent-dostavljač
  • Jokić Mladen Savjetnik I za zaštitu i zdravlje i protivpožarnu zaštitu
  • Đurišić Nada–viši namještenik- higijeničar
  • Joksimović Bojana–viši namještenik- higijeničar
  • Božović Vesna–Samostalni referent-arhivar
  • Marković Cmiljana Samostalni referent-arhivar
  • Vesković Milan Samostalni referent-vozač
  • Raković Ivana Samostalni referent-servirka
  • Dobrašinović Milena Samostalni referent-servirka

 

Služba menadžera

  • Vladimir Đaković- Menadžer opštine
    Slobodan Ivanović- Samostalni savjetnik I za izradu projekata iz oblasti održivog razvoja
    Stanija Šekularac- Samostalni referent
    I
    van Ojdanić-Savjetnik III za prevođenje i korespondenciju
    Milutin Mićović- Samostalni savjetnik III za izradu projekata iz oblasti poljoprivrede
    Maja Pešić- Samostalni savjetnik III za upravljanje projektima EU
    Danka Golubović-Samostalni savjetnik III za upravljanje projektima EU
    Radosava Barjaktarović-Samostalni savjetnik II za razvoj preduzetništva
    Tatjana Mališić Delević-Samostalni savjetnik I u Službi mendžera

Služba glavnog administratora

  • Miladin TmušićGlavni administrator·
    Danka VeljićSavjetnik u Službi GA
    Tatjana Ćorac– Samostalni referent arhivar upisničar

Služba Skupštine

  • Novica Obradović, predsjednik Skupštine
  • Zoran Jelić, sekretar Skupštine
  • Jasmina Đukić, savjetnica sekretara Skupštine, sekretarka stalnih radnih tijela Skupštine.
  • Nataša Ojdanić, savjetnica sekretara Skupštine, sekretarka stalnih radnih tijela Skupštine.
  • Olivera Veljić, samostalni referent  za administrativne poslove.
  • Hana Međedović, samostalni referent za administrativno-tehničke poslove.

 

  • Predsjednik Opštine – Dragoslav Šćekić – 1.079,89€;
  • Potpredsjednik Opštine – Kljajić Rade – 1.100,47€;
  • Predsjednik Skupštine Opštine – Obradović Novica – 922,34€;
  • Sekretar Skupštine Opštine – Jelić Zoran – 857,73€;
  • Glavni administrator – Tmušić Miladin – 940,77€;