I Odbor za izbor i imenovanje

1. Igor Babić, predsjednik

2. Milorad Đukić, član

3. Mihailo Lalić, član

4. Lidija Kljajić, član

5. Vidoje Rmuš, član

II Odbor za Statut i propise

1. Vida Ivanović, predsjednica

2. Mihailo Lalić, član

3. Ranko Šćekić, član

4. Maja Pešić, član

5. Branislav Jokić, član

III Odbor za budžet, privredu i razvoj

1. Radivoje Ivanović, predsjednik

2. Vuko Trifunović, član

3. Milun Rmuš, član

4. Maja Đurišić, član

5. Tihomir Bogavac, član

6. Dejan Ćorac, član

7. Vladan Babović,član

 

IV Odbor za planiranje i uređenje prostora i komunalno-stambenu djelatnost

1. Marko Lalević, predsjednik

2. Martin Kljajić, član

3. Maja Đurišić, član

4. Nikola Korać, član

5. Žarko Raičević, član

6. Sandra Martinović, član

7. Vladan Babović, član

V Odbor za društvene djelatnosti

1. Mladen Stijović, predsjednik

2. Vida Ivanović, član

3. Violeta Aković, član

4. Igor Babić,član

5. Miro Nedić, član

6. Sandra Martinović, član

7. Dženeta Međedović, član

 

VI. Odbor za međuopštinsku i međunarodnu saradnju

1. Miro Cimbaljević, predsjednik

2. Milun Rmuš, član

3. Vidoje Rmuš, član

4. Irvin Masličić, član

5. Sandra Martinović, član

VI Savjet za zaštitu životne sredine

1. Snežana Marsenić, predsjednica

2. Jovan Sinanović, član

3. Milosava Paunović, član

4. Miro Nedić, član

5. Zorka Brakočević, član

 

VII Savjet za davanje predloga naziva naselja, ulica i trgova

1. Radivoje Ivanović, predsjednik

2. Vuko Trifunović, član

3. Nikola Urošević, član

4. Svetozar Stanković,član

5. Perica Labudović, član

6. Bogdan Joksimović, član

7. Žarko Raičević, član

 

VIII Savjet za rodnu ravnopravnost

1. Maja Pešić, predsjednica

2. Ranka Tomović, član

3. Tamara Kenjić, član

4. Andrijana Vučetić Obadović, član

5. Mileta Dobrašinović, član

 

IX Savjet za prava lica sa invaliditetom

1. Ilija Raković, predsjednik

2. Miro Cimbaljević, član

3. Valentina Bugarin, član

4. Milosava Paunović, član

5. Stanojka Ojdanić, član

X Odbornici koji će prisustvovati zaključenju brakova

1.Vida Ivanović

2. Tamara Kenjić

3. Vidoje Rmuš

4. Maja Đurišić

5. Branislav Jokić

6. Rajko Ivanović

7. Dženeta Međedović